Спільна молитовна зустріч спільнот “Матері в молитві” ІФА

У четвер, 14 березня, відбулася чергова зустріч нашої спільноти в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового.

Спочатку понад сто матерів спільно помолилися молитви спільноти. Також сестрички мали можливість приступити до Св. Тайни Покаяння.

Після молитви відбулася Свята Божественна Літургія в намірах матерів, яку для нас служив о. Іван Гнатюк, духівник спільноти “Матері в молитві” Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового. Матері мали нагоду послухати роздуми над Словом Божим, які подав о. Іван.

Кожна наша молитва за Україну та її народ, за наших воїнів-захисників, волонтерів, капеланів за Перемогу правди й справедливий мир, за всіх, хто потерпає від цієї безжальної, несправедливої війни, за здоров’я всіх хворих, потребуючих молитовної підтримки, за здоров’я та добру долю наших дітей на рідній, Богом даній, землі.

Дякуємо всім, хто зміг долучитися до нашої спільної молитви!
Дякуємо всім, хто зміг долучитися приватно до нашої спільної молитви!
Єднаючись у молитві ми врятуємо наших дітей!

🙏🙏🙏

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: