1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, матері нашої спільноти разом помолилися Вервицю до Пресвятої Богородиці в наміреннях за своїх дітей та дітей цілого світу, за перемогу України.

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, матері нашої спільноти разом помолилися Вервицю до Пресвятої Богородиці в наміреннях за своїх дітей та дітей цілого світу, за перемогу України.

Дякуємо всім, хто долучився до молитви, дякуємо всім, хто молився із своєю спільнотою на парафіях, хто молився приватно.

Дякуємо о. Івану Гнатюку за очолення молитви Вервиці, за служіння Святої Літургії та Молебеня до Пресвятого серця Ісуса разом із отцями Архикатедрального собору Воскресіння Христвового!

🙏🙏🙏Єднаючись у молитві ми врятуємо наших дітей!🙏🙏🙏

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: