З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Слава Ісусу Христу!
Всечесні отці!
Дорогі сестрички!

Від усієї душі щиро вітаємо Вас із ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!!

Дякуємо Богові, за цей святий дар – жити вільними на рідній землі!
В умовах війни по особливому розуміємо яке це благо, яка велика цінність бути гідними людьми у СВОЇЙ ДЕРЖАВІ!!!

Низький уклін захисникам нашої любої НЕНЬКИ! Усім, хто здобував нашу волю і зараз відстоює цю незалежність створюючи простір свободи і гідності!!!
Усім, хто поклав життя у цій
боротьбіі!!!

Зичимо нам бути вільними, щоразу зростаючи у гідності, творячи добро, милосердя, підтримуючи тих, кому важко, хто потерпає від війни, всіляко наближаючи перемогу!!!
Бо кожен українець і українка зараз на вагу золота!!!

Боже, благослови нашу Україну перемогою над усяким злом!
Благослови вільних, гідних її дітей, усіх Матерів, наші сім’ї, родини, спільноти!!!

Все буде Україна!!!

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: