29 жовтня 2023 р.Б., на завершення місяця молитви на вервиці до Пресвятої Богородиці, у каплиці Успіння Пресвятої Богородиці, що розташована у Меморіальному сквері Івано-Франківська на одному із найстаріших християнських цвинтарів Західної України, відбулося урочисте заснування спільноти “Матері в молитві”!
Після Святої Літургії о. Ігор Сачков поблагословив створення спільноти, п. Тетяна Мазур, координатор спільноти “Матері в молитві” ІФА, представила основні напрямки діяльності та розповіла про спільноту.
Разом із усіма присутніми матерями вперше спільно помолилися спільнотні молитви.
Вітаємо дорогих сестричок у нашій спільноті!
Молимося разом із Вами!
Єднаючись у молитві ми врятуємо наших дітей!
![](https://materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/kaplyczya-if-1024x768.jpg)
![](https://materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/kaplyczya-if1-1024x768.jpg)
![](https://materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/kaplyczya-if5-1024x768.jpg)
![](https://materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/kaplyczya-if3-1024x768.jpg)
![](https://materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/kaplyczya-if6-1024x768.jpg)
![](https://materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/kaplyczya-if7-1024x768.jpg)