10-та річниця від дня заснування спільноти “Матері в молитві” у с. Верхнє Калуського деканату

Сьогодні, 8 грудня 2023 р.Б., свою 10-ту річницю від дня заснування святкує спільнота “Матері в молитві” с. Верхнє Калуського деканату!


З благословення о. Євгена Ткача матері моляться щонеділі у церкві Івана Хрестителя. Вже 3-ій рік поспіль духівником спільноти є о. Мирослав Чемний.


Незмінною слугинею спільноти є п. Марія Козлова, активна учасниця всіх заходів, які організовуються у спільноті “Матері в молитві” ІФА.


У спільноті моляться 54 матері, які кожної неділі засилають свої молитви за добру долю своїх дітей, дітей сиріт, дітей вулиці, за боже благословення для нашої багатостраждальної Батьківщини, за владу, за добрий духовний провід, за добре християнське виховання дітей та молоді, за перемогу України.


Дорогі сестрички! Прийміть найщиріші вітання!


Від щирого серця бажаємо жити в здоров’ї під світлою Божою благодаттю та мирним небом України, дарувати людям надію і віру, прагнути до добра і успіху, берегти своє щастя і підтримувати молитвою одна одну.

Хай Пресвята Богородиця покриває Вас своїм омофором на многії благії літа!

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: