Проща матерів до Цариці Покуття у с. Погоня


7 жовтня, в суботу, матері нашої спільноти мали нагоду спільно помолитися із матерями Львівської Архієпархії, які приїхали на прощу з усіх куточків Львівщини до ЦАРИЦІ ПОКУТТЯ у Святоуспенський монастир с. ПОГОНЯ.

Разом із понад 700-ма сестричками ЛА спільно помолилися за наших дітей, долучилися до Св. Літургії, молилися вервицю до Богородиці, пройшли Хресну дорогу ГНІХ.

Дякуємо організаторам прощі о. Миколі Білецькому та п. Лесі Рябій за таке чудове свято!

Дякуємо всім сестричкам, хто мав можливість помолитися разом із нами на прощі, дякуємо всім, хто молився в цей час дома, приватно.

Єднаючись у молитві ми врятуємо наших дітей!

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: