Спільна зустріч матерів спільнот ІФА


Вчора, 12 вересня відбулася чергова зустріч нашої спільноти в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового.

Спочатку наша спільнота провела спільну молитву, до якої долучилися матері спільнот нашої Архієпархії. Сестрички мали можливість приступити до Тайни Сповіді.

Після молитви відбулася Свята Божественна Літургія в намірах матерів, яку для нас служили о. Іван Гнатюк та о. Роман Пташник, духівники спільнот “Матері в молитві”. Також мали нагоду послухати роздуми над Словом Божим, які нам подав о. Іван.

Свята Літургія проходила у двох форматах: офлайн та онлайнНа завершення нашої зустрічі сестрички помолилися вервицю до Пресвятої Богородиці. Намолені вервиці передамо нашим воїнам як символ любові та захисту.

Кожна наша молитва за Україну, за наших воїнів-захисників, за Перемогу правди й справедливий мир, за всіх, хто потерпає від цієї безжальної, несправедливої війни, за здоров’я всіх хворих, потребуючих молитовної підтримки, за здоров’я та добру долю наших дітей на рідній, Богом даній, землі.

Дякуємо всім, хто зміг долучитися до нашої спільної молитви!
Дякуємо всім, хто зміг долучитися приватно до нашої спільної молитви!
Єднаючись у молитві ми врятуємо наших дітей!🙏
Наша сила в молитві!🙏
Наша Перемога з Богом!🙏

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: