Проща спільноти “Матері в молитві” до центру паломника блаженного священномученика Симеона Лукача в Старуні

6 жовтня, в першу п’ятницю місяця, відбулася проща спільноти “Матері в молитві” до центру паломника блаженного священномученика Симеона Лукача в Старуні.

Учасниці нашої спільноти взяли участь у молитві Хресної дороги. Мали нагоду долучитися до Божественної Літургії, яку очолив о. Іван Жук та запрошені душпастирі Івано-Франківської Архієпархії, послухати проповідь, яку виголосив о. Іван.

Мали можливість просити дару здоров‘я через особливі молитви, які провів о. Іван Жук, отримати благословення мощами блаженного священномученика Симеона Лукача, миропомазання та освячення водою.

Приємною несподіванкою була презентація фільму «Симеон Лукач: шлях, що триває», яку для нас організували о. Юрій Сидір та о. Володимир Лукашевським. Під час перегляду фільму ми дізналися цікаві факти з життя та священничого служіння блаженного Симеона Лукача, а також подробиці створення і розвитку Відпустового центру.

Ми дякуємо Богові за чудовий молитовний вечір, вдячні всім матерям, хто мав можливість помолитися разом із нами, дякуємо всім, хто молився в цей час дома, приватно.

🙏Хай через наші молитви народ спасається, а Бог прославляється!🙏

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: