Проща спільноти “Матері в молитві” на Ясну гору в Гошеві

23 вересня 2023 р.Б., в суботу, з нагоди 5-тої річниці освячення Хреста материнських терпінь, відбулася проща спільноти “Матері в молитві” на Ясну Гору в Гошеві.
Понад 300 сестричок спільноти мали нагоду пройти Хресну Дорогу з розважаннями, яку провели о. Іван Гнатюк та о. Ігор (духівники спільнот Архікатедрального собору та церкви Матері Божої неустанної помочі м. Івано-Франківська); долучитися до Святої Літургії у храмі; панахиди за померлими матерями, священниками та воїнами біля Хреста материнських терпінь; молебеня до Пресвятої Богородиці, які очолив о. Вікентій, ЧСВВ.
Після освячення водою, сестрички помолилися співану Вервицю до Божої Матері Гошівської біля чудотворної ікони.
Намолені вервиці, які освятив о. Вікентій, передали нашим воїнам як символ оберегу та материнської любові.
Дякуємо всім, хто мав можливість помолитися разом із нами на прощі, дякуємо всім, хто молився в цей час дома, приватно.

Хресту Твоєму поклоняємось, Владико, й благаєм миром нас благослови!

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: