Молитва на вервиці до міжнародного Дня захисту дітей

1 червня о 15 год. біля статуї пресвятої Богородиці поблизу Архікатедрального собору Христового Воскресіння відбулася молитва на вервиці до Пресвятої Богородиці за щасливе дитинство, за добру долю кожної дитини, за всіх героїв-захисників батьківщини та Перемогу України задля майбутнього наших дітей.

Моління очолив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

На площі зібралося кілька десятків матерів, деякі із діточками. Спільно із Владикою Миколою та матерями також молилися священнослужителі, які провадять спільноти при різних парафіях нашої Архієпархії.

Звертаючись до присутніх опісля моління, Владика Микола передав вітання від Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина й подякував за спільну молитву.

«У сьогоднішні дні дитина постає перед особливими загрозами, перед небезпеками, і захищати її ми можемо у різний спосіб, але для нас, як для християн, найбільшим та найважливішим є захист молитвою. Тому щиро дякуємо кожному з вас за цю молитву вервиці за наших дітей. Пам’ятаймо, що будучи батьками ми не перестаємо бути дітьми Божими, дякуймо Отцеві Небесному за Його любов, проявлену до кожної своєї дитини, до кожного з нас», — мовив Владика Микола.

В особливий спосіб Архієрей закликав молитися за тих, хто зранений цією жахливою війною, зокрема за українське воїнство.

Насамкінець Владика Микола уділив всім присутнім своє архієрейське благословення.

Дякуємо всім, хто молився разом із матерями в цей час приватно!

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: