Привітання з першою річницею сестричок парафії Різдва Христового у с. Підпечери Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Щиросердечно вітаємо сестричок парафії Різдва Христового у с. Підпечери Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ із першою річницею від дня заснування спільноти!

Заснована спільнота 14 травня 2023 року  у день матері. У спільноті налічується 40 матерів.

Духівник спільноти о. Роман Шиндирівський, слугиня п. Оксана Вінтонюк.

Щонеділі матері моляться у Храмі Вознесіння  Господнього  спільнотові молитви та прославляють Господа Бога.

Сестрички надзвичайно активно долучаються до всіх заходів, які проводить спільнота “Матері в молитві” ІФА УГКЦ. Були на реколекціях та з’їзді матерів.

За рік часу здійснили 13 поїздок у різні святі місця, серед яких Зарваниця, Крилос, Погоня, Гошів, Старуня, Страдч, Борислав.

Дорогі сестрички!
Нехай Всемилостивий Господь рясно поблагословить Вас Своїм  Миром, Спокоєм, Любов’ю, міцним здоров’ям, великою вірою, щастям, радістю, родинним теплом і затишком, благополуччям  у всіх життєвих справах!

Доброї долі Вашим дітям, онукам, правнукам!
Хай Пресвята Діва Марія завжди покриває своїм омофором та допомагає у всіх Ваших добрих справах.
Вітаємо!

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: