Великопосні реколекції спільнот “Матері в молитві” ІФА

В суботу, 13 квітня 2024 р. Б., на парафії св. великомученика Дмитрія в м. Івано-Франківську, в соборі Преображення Господнього, відбулися духовні великопосні реколекції спільнот “Матері в молитві” ІФА на тему “НАШЕ ЖИТТЯ – ХРИСТОС”.

Сестрички спільноти мали нагоду помолитися Вервицю Перемоги, долучитися до Божественної Літургії, яку очолив о. Борис Гобир, та панахиди за померлими матерями із наших спільнот та загиблими воїнами.
Духовними роздумами про життя в Христі, в любові, добрі, прощенні та милосерді нас збагатили духівники парафії св. великомученика Дмитрія: о. Борис Гобир, о. Ігор Клюба, о. Віталій Бондаренко, за що отцям велика вдячність від кожного материнського серця!
Також матері спільно помолилися спільнотові молитви та вервицю до фатімської Богородиці, мали можливість долучитися до акафіста великомученику Дмитрію та приступити до мощей св. великомученика Дмитрія та св. Юди Тадея, а на завершення реколекцій почути відповіді о. Бориса Гобира на поставлені матерями запитання та отримати благословення.

Духовно відновлені та збагачені, наповнені Божою любов’ю і благодаттю, з душевним спокоєм та миром у серці сестрички повернулися до своїх домівок.

Щиро дякуємо всім отцям духівникам спільнот «Матері в молитві» за духовний супровід спільнот!
Щиро дякуємо спільноті «Матері в молитві» парафії св. великомученика Дмитрія в м. Івано-Франківську, які нас так щиро і тепло приймали!
Щиро дякуємо всім матерям, хто мав можливість відвідати реколекції, дякуємо всім, хто молився в цей час дома, приватно!

🙏Хай через наші молитви народ спасається, а Бог прославляється!🙏
🙏Єднаючись у молитві ми врятуємо наших дітей і вимолимо Перемогу України!🙏

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: