З Днем матері!

Дорогі Матері!

Прийміть найщиріші вітання з найкращими побажаннями у цей особливий для кожної матері день! ❤️

Нехай Всемилостивий Господь рясно поблагословить усіх Вас Своїм Миром, Спокоєм, Перемогою!!!
Скорим поверненням усіх захисників України додому!!! 🙏

Міцним здоров’ям, великою любов’ю, щастям, радістю, родинним теплом і затишком, благополуччям у всіх життєвих справах!

Доброю долею дітей, онуків, правнуків, близьких серцю людей! ❤️

Душею і молитвою огортаємо тих Матерів, які втратили своїх дітей, чоловіків, рідних! Просимо Пресвяту Богородицю з її Божественним Сином, щоб важкі рани були загоєні і на обличчі Української Мами знову засяяла усмішка!!!

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: