Із святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Всечесні отці!
Любі матері!
Щиросердечно вітаємо з одним із найбільших Богородичних свят – святом Покрови Пресвятої Богородиці!
🙏🙏🙏

Просімо заступництва Пресвятої Богородиці перед Всемогутнім Богом за Україну, за наших мужніх воїнів-захисників, за добру долю наших дітей і за весь український народ, щоб, обʼєднавшись, ми змогли побороти сили зла і прийняли в наші серця Світло Божої Любові, просвітились Його знанням і під Його благословенням стали носіями розуму, добра і милосердя!🙏

Щиро вітаємо наших дорогих вчителів! ❤️Сьогодні вони несуть надзвичайно важливу місію, адже їм потрібно навчати покоління дітей війни, яке має настільки зрости у своїх вміннях і талантах, щоби будувати не лише особисте щастя, але й долю Батьківщини.

Низький уклін нашим захисникам і захисницям, сміливим бійцям Збройних Сил України, які стійко тримають щити, щоби зберегти серце рідної землі живим! ❤️Багатьох з них ми провели в останню дорогу… Болить… Проте не маємо права здаватись.🙏

Нехай у цей благословенний день покров Пресвятої Богородиці буде над Україною!🙏
Щиро віримо в силу молитви, яка об’єднує всіх нас і надихає дух нашого великого українського народу!🙏
Нехай Бог завжди буде з нами! 🙏
Слава Україні!
💙💛

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: