Всечесні отці!
Любі матері!
Щиросердечно вітаємо з одним із найбільших Богородичних свят – святом Покрови Пресвятої Богородиці!
🙏🙏🙏
Просімо заступництва Пресвятої Богородиці перед Всемогутнім Богом за Україну, за наших мужніх воїнів-захисників, за добру долю наших дітей і за весь український народ, щоб, обʼєднавшись, ми змогли побороти сили зла і прийняли в наші серця Світло Божої Любові, просвітились Його знанням і під Його благословенням стали носіями розуму, добра і милосердя!🙏
Щиро вітаємо наших дорогих вчителів! ❤️Сьогодні вони несуть надзвичайно важливу місію, адже їм потрібно навчати покоління дітей війни, яке має настільки зрости у своїх вміннях і талантах, щоби будувати не лише особисте щастя, але й долю Батьківщини.
Низький уклін нашим захисникам і захисницям, сміливим бійцям Збройних Сил України, які стійко тримають щити, щоби зберегти серце рідної землі живим! ❤️Багатьох з них ми провели в останню дорогу… Болить… Проте не маємо права здаватись.🙏
Нехай у цей благословенний день покров Пресвятої Богородиці буде над Україною!🙏
Щиро віримо в силу молитви, яка об’єднує всіх нас і надихає дух нашого великого українського народу!🙏
Нехай Бог завжди буде з нами! 🙏
Слава Україні!
💙💛