Зі святом Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього

Всечесні отці!
Дорогі матері!

У сьогоднішньому святі 🙏ВОЗДВИЖЕННІ ЧЕСНОГО І ЖИВОТВОРЯЩОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО🙏 неймовірна згадка про те, що наш Спаситель, долаючи гріх і смерть, та віддавши за весь людський рід життя, відкрив для нас Небесне Царство!

На Христовому хресті завершилось спасіння людського роду!
Це найважливіше, що могло статися для нас, що міг нам подарувати Ісус!🙏

На хресті у Нього розпростерті руки. Він немов бажає огорнути нас своєю любов’ю!
А кров, яку пролив Христос, чинить хрест символом перемоги і вічного торжества Його любові до нас!💗

Хресту твоєму поклоняємось, Владико, і святеє Воскресіння твоє славимо!
🙏🙏🙏

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: