Спільнота “Матері в молитві” ІФА вітає сестричок парафії Стрітення Господнього м. Калуш (Підгірки) з першою річницею заснування спільноти!

Дорогі сестрички у молитві!

Цей рік був для Вас роком, коли Ви разом переживали спільний духовний ріст, молитовне єднання та взаємну підтримку. Нам дуже приємно розділити цю радість разом із Вами!

Протягом року Ваша спільнота змогла досягти багато цілей, але це лише початок Вашого спільного шляху до Бога.
Ви разом вивчали Слово Боже, ділилися духовними досвідами, об’єднувалися в молитвах за своїх дітей та дітей цілого світу, за родини та парафію, за всіх захисників нашої рідної землі, за перемогу України. Також Ви активно приєднувалися до всіх подій, які відбувалися в спільноті “Матері в молитві” ІФА.

Ми хочемо висловити щиру вдячність Вашому парафіяльному священнику о. Михайлу Бойчуку за його батьківську підтримку, мудрі поради, постійну опіку та турботу за Вас!
Також велике спасибі усім сестричкам спільноти разом із слугинею п. Оксаною Будзан за Вашу відданість у молитві та активну участь. Без Вас, наші дорогі матері, Ваша спільнота не могла б бути такою міцною та згуртованою!

Нехай Ваша спільнота “Матері в молитві” стане джерелом Божої ласки та благодаті для Ваших сімей, парафії та всього м. Калуш!

Нехай Всемилостивий Господь Бог благословить Вашу спільноту, нехай Його благодать завжди супроводжує Вас у всіх Ваших стараннях і нехай Пресвята Богородиця оберігає Ваших дітей, Ваші сім’ї та родини!

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: