Паломництво спільноти “Матері в молитві” до Старуні

У п’ятницю, 1 вересня 2023 року, відбудеться паломництво спільноти “Матері в молитві” до Старуні. Ця подія має на меті об’єднати віруючих та стати часом духовного відпочинку та звернення до Бога.

О 18:00 годині розпочнеться хресна дорога, яка проведе учасників через символічний духовний шлях, нагадуючи про страждання та жертви Ісуса Христа.

О 19:00 годині відбудеться урочиста Свята Літургія, під час якої паломники зможуть прийняти Святу Євхаристію і згадати про сутність своєї віри.

Після Літургії о 19:50 годині буде проведена суплікація та молитви на оздоровлення, де всі присутні зможуть звернутися до Божої милості і попросити благословення для свого фізичного та духовного здоров’я.

На цій події також буде можливість для учасників приступити до Святої Тайни Покаяння, щоб очистити свої душі перед Богом.

Подія в Старуні обіцяє бути спеціальним часом духовного піднесення та єдності для учасниць спільноти “Матері в молитві”.

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: