СПІЛЬНА МОЛИТВА МАТЕРІВ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 24 серпня, наша спільнота молилася Вервицю до Пресвятої Богородиці біля ротонди Божої Матері на майдані Шептицького. В Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового відбулася Свята Божественна Літургія в намірах матерів, яку для нас служив о. Іван Гнатюк, духівник спільноти “Матері в молитві” Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового. Сестрички мали нагоду послухати духовну науку, яку подав о. Іван. Також наша спільнота провела спільну молитву, до якої долучилися матері спільнот нашої Архієпархії.

У кожній нашій молитві ми благаємо Божого Милосердя для нашого народу, для України, для військових, волонтерів, капеланів, для духовенства й нашої Церкви, для поранених, для полонених, для вимушено переселених, для нас та наших дітей, для родин, для молоді, для тих, які спричинилися до війни в Україні, щоб і вони пізнали Бога і навернулися до Нього. Ми молимося за тих, які далекі від Церкви, які живуть у гріхах, за грішну молодь та її навернення, за збереження християнських цінностей, за Перемогу правди й справедливий мир, за всіх, хто потерпає від цієї безжальної, несправедливої війни, за здоров’я всіх хворих, потребуючих молитовної підтримки, за здоров’я та добру долю наших дітей на рідній, Богом даній, землі.

Дякуємо всім, хто зміг долучитися до нашої спільної молитви!
Дякуємо всім, хто зміг долучитися приватно до нашої спільної молитви!

🙏Єднаючись у молитві ми врятуємо наших дітей!🙏

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!💙💛

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: