Спільнота “Матері в молитві” ІФА вітає сестричок парафії Всіх Святих м. Івано-Франківська з першою річницею заснування спільноти!

Дорогі сестрички у вірі!

8 вересня 2023р.Б., з великою радістю та вдячністю перед Богом, відзначили першу річницю створення спільноти “Матері в молитві” сестрички на парафії Всіх Святих у м. Івано-Франківськ (Калинова Слобода)!

Цей рік був для Вас часом духовного росту, об’єднання і взаємної підтримки і ми раді поділитися цією радістю разом із Вами.

За рік існування спільноти Ви вже досягли багато цілей, але це тільки початок Вашого шляху.
Протягом року Ви разом вивчали Слово Боже, ділилися духовними досвідами і молилися разом за своїх дітей, родини та парафію. Також активно долучалися до всіх заходів, які відбувалися у спільноті “Матері в молитві” ІФА.

Висловлюємо щиру вдячність Вашому парафіяльному священнику о. Володимиру Ганджі за підтримку та мудрі поради, за постійну опіку та турботу!
Дякуємо усім сестричкам спільноти за відданість і активну участь. Без вас, наші дорогі матері, спільнота не була б такою сильною та активною!

Нехай Ваша спільнота “Матері в молитві” стане джерелом благодаті для Ваших сімей, парафії та всього м. Івано-Франківська!

Нехай Господь Бог благословить Вашу спільноту, нехай Його благодать завжди супроводжує Вас у всіх Ваших стараннях і нехай Мати Божа Марія оберігає Ваших дітей, Ваші сім’ї та родини!

З сердечними вітаннями і щирими молитвами у Ваших намірах,
спільнота “Матері в Молитві” ІФА

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: