XVI з’їзд спільнот “Матері в молитві” ІФА до центру паломника блаженного священномученика Симеона Лукача в Старуні.

Сьогодні, 13 травня, напередодні Дня матері, відбувся XVI з’їзд спільнот “Матері в молитві” ІФА до центру паломника блаженного священномученика Симеона Лукача в Старуні.

Понад тисячу матерів мали нагоду спільно помолитися та взяти участь у Архієрейській Святій Літургії, яку очолив Владика Микола Семенишин, також послухати проповідь, яку виголосив Преосвященніший.

Учасниці нашої спільноти разом із отцями взяли участь у молебні до Пресвятої Богородиці, вервиці до Фатімської Матері Божої, молитві Хресної дороги. Також мали можливість послухати і дати свідчення та отримати благословення мощами блаженного священномученика Симеона Лукача, яке провів о. Роман Пташник, духівник спільнот “Матері в молитві” ІФА.

Щиро дякуємо всім отцям спільнот «Матері в молитві» за духовний супровід своїх спільнот!

Щиро дякуємо о. Юрію Сидіру за теплі слова всім присутнім матерям та за запрошення й надалі приїздити на батьківщину блаженного Симеона Лукача!

Щиро дякуємо спільноті «Матері в молитві» с. Старуня за допомогу в організації з’їзду!

Щиро дякуємо всім матерям, хто мав можливість помолитися разом із нами на з’їзді, дякуємо всім, хто молився в цей час дома, приватно!

🙏Хай через наші молитви народ спасається, а Бог прославляється!🙏

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: