Сьогодні, 13 травня, напередодні Дня матері, відбувся XVI з’їзд спільнот “Матері в молитві” ІФА до центру паломника блаженного священномученика Симеона Лукача в Старуні.
Понад тисячу матерів мали нагоду спільно помолитися та взяти участь у Архієрейській Святій Літургії, яку очолив Владика Микола Семенишин, також послухати проповідь, яку виголосив Преосвященніший.
Учасниці нашої спільноти разом із отцями взяли участь у молебні до Пресвятої Богородиці, вервиці до Фатімської Матері Божої, молитві Хресної дороги. Також мали можливість послухати і дати свідчення та отримати благословення мощами блаженного священномученика Симеона Лукача, яке провів о. Роман Пташник, духівник спільнот “Матері в молитві” ІФА.
![](https://www.materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/345664392_906650080423115_2921494891193512134_n-1024x576.jpg)
![](https://www.materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/346941030_198243679707001_3504902080404156097_n-1024x576.jpg)
![](https://www.materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/346945587_753865343090294_3430794923457855630_n-576x1024.jpg)
![](https://www.materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/346945614_611316221024272_4814054732854428695_n-1024x442.jpg)
![](https://www.materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/346946083_160224263659938_3295878257431237914_n-1024x576.jpg)
![](https://www.materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/347000845_1183180516415812_5448701905080562544_n-768x1024.jpg)
![](https://www.materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/347030887_1614911558991386_5656605312160233892_n-1024x768.jpg)
![](https://www.materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/347081182_753476779851432_7880475199368934295_n-1024x576.jpg)
![](https://www.materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/347084372_3445391879048964_2280731427749439760_n-1024x576.jpg)
![](https://www.materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/347092037_630740455229753_3845195538774753829_n-461x1024.jpg)
![](https://www.materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/347107263_763214988849763_1530423835535932315_n-461x1024.jpg)
![](https://www.materivmolytvi.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/347114989_6127673957352301_4206486164747322954_n-1024x461.jpg)
Щиро дякуємо всім отцям спільнот «Матері в молитві» за духовний супровід своїх спільнот!
Щиро дякуємо о. Юрію Сидіру за теплі слова всім присутнім матерям та за запрошення й надалі приїздити на батьківщину блаженного Симеона Лукача!
Щиро дякуємо спільноті «Матері в молитві» с. Старуня за допомогу в організації з’їзду!
Щиро дякуємо всім матерям, хто мав можливість помолитися разом із нами на з’їзді, дякуємо всім, хто молився в цей час дома, приватно!
Хай через наші молитви народ спасається, а Бог прославляється!