За кошти учасниць нашої спільноти “Матері в молитві” був придбаний автомобіль швидкої допомоги

Учасниці спільноти “Матері в молитві” Івано-Франківської Архієпархії виявили глибоку турботу про медиків та воїнів-захисників, які щодня ризикують своїм життям для безпеки та захисту нашої Батьківщини. З метою надання підтримки та допомоги, за кошти цієї спільноти був придбаний автомобіль швидкої допомоги. Велика подія – освячення автомобіля, відбулася 2 вересня під проводом Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

Освячення автомобіля швидкої допомоги

На подвір’ї Архікатедрального та Митрополичого собору Воскресіння Христового відбулось урочисте освячення автомобіля швидкої допомоги. Цей автомобіль стане надійним помічником для медичних працівників та воїнів, які ризикують своїм життям щодня. Чин освячення був здійснений Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським Владикою Володимиром Війтишиною, який прославив автомобіль та молився за безпеку та благополуччя тих, хто буде користуватися ним.

Пожертва спільноти “Матері в молитві”

Спільнота “Матері в молитві” виявила велику щедрість та жертовність, спрямувавши кошти на придбання автомобіля швидкої допомоги. Це свідчить про те, наскільки важлива для них справа захисту життя та здоров’я медиків та воїнів-захисників. Ця пожертва є великим внеском у розвиток медичної служби та підтримку наших героїв.

Молитва до Божого Милосердя за мир в Україні

Важливо зазначити, що освячення автомобіля швидкої допомоги відбулося о 15:00, коли учасниці спільноти “Матері в молитві” почали молитву до Божого Милосердя за мир в Україні. Ця спільна молитва є проявом віри та сподівання на краще майбутнє нашої країни. Вона символізує силу єднання та підтримки важливих цінностей.

Наповнення автомобіля медикаментами

Крім придбання автомобіля швидкої допомоги, спільнота “Матері в молитві” також забезпечила його медикаментами та необхідним обладнанням. У цей автомобіль були завантажені безкаркасні носилки для евакуації поранених, бинти для тампонади ран з гемостатиком, гемостатичні губки. Ці лікарські засоби допоможуть медичним працівникам оперативно надавати першу допомогу потерпілим.

Долучення організації “Лицарі Колумба”

До благодійної діяльності спільноти “Матері в молитві” також долучилися представники організації “Лицарі Колумба” Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, які допомагають внутрішньопереміщеним особам. Вони приєдналися до наповнення автомобіля швидкої допомоги медикаментами, такими як шприци, бинти, системи, лейкопластири та медичні препарати. Крім того, були зібрані продукти харчування тривалого зберігання та побутова хімія.

7. Подяка та благословення

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин висловив щирі слова подяки всім, хто долучився до цієї доброї та корисної справи. Він побажав учасницям спільноти “Матері в молитві” багато благословень від Господа Бога. Його слова є спонуканням до подальшої активної участі в благодійних ініціативах та підтримці медиків та воїнів-захисників.

8. Заключні слова

За кошти учасниць спільноти “Матері в молитві” був придбаний автомобіль швидкої допомоги, який стане незамінним помічником для медичних працівників та воїнів-захисників. Освячення автомобіля було великою подією, яка символізує нашу згуртованість та спільну молитву за мир та благополуччя нашої країни. Спільнота “Матері в молитві” та організація “Лицарі Колумба” внесли великий внесок у наповнення автомобіля необхідними медикаментами. Нехай ця благодійна діяльність продовжується, а наші медики та військові мають необхідну допомогу та підтримку.

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: