Хресна дорога. Розважання над стражданнями Христовими із роздумами матерів.

В перший день Великого Посту у видавництві «Нова Зоря» вийшла друком особлива Хресна Дорога. У ній містяться розважання над стражданнями Христовими із роздумами матерів. Єднаючись у молитві ми врятуємо наших дітей!

Щодо придбання та розповсюдження звертайтеся за телефоном +380506389639 (Тетяна) або пишіть на електронну адресу materivmolytvi.love@gmail.com

Упорядниками Хресної Дороги є слугині спільноти “Матері в молитві”.

Хресна дорога. Розважання над стражданнями Христовими із роздумами матерів
Хресна дорога. Розважання над стражданнями Христовими із роздумами матерів

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: