Загальноміська молитва на вервиці за справедливий мир і перемогу України та за всіх матерів з нагоди Дня матері

12 травня, у Міжнародний день матері, біля ротонди Матері Божої, поблизу Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, відбулася загальноміська молитва на вервиці, молитовно очолена Архієпископом і Митрополитом Івано-Франківським Владикою Володимиром Війтишиним.

Сестрички спільнот «Матері в молитві» парафій м. Івано-Франківська активно долучилися до молитви на вервиці.

Основним наміром загальноміської молитви на вервиці була молитва за справедливий мир та перемогу України та молитва за всіх матерів з нагоди Дня матері.

До моління долучилися Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник ІФА УГКЦ, та чисельно зібрані душпастирі Архієпархії.
Також разом молилися брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата, учасники братерської організації чоловіків-католиків «Лицарі Колумба», молодь, діти та небайдужі мешканці нашого міста. Усі охочі могли доєднатися до молитви на вервиці за допомогою онлайн-трансляції.

Звертаючись до присутніх після моління, Митрополит Володимир подякував за спільну молитву.

«Найкращий місяць у році — травень присвячений Божій Матері, а його друга неділя — матерям, тому у всій нашій Вселенській Церкві по всьому світу нині вітають матерів. Сьогодні ми підносили наші молитви за вас, наші любі українські матері, за те, що ви прищепили нам любов насамперед до Бога, до нашої Батьківщини України, що ви присвятили все своє життя для того, щоб нам було добре. Ви дали нам виховання та світле майбутнє. Тож дякуємо за ваше «Так» на покликання стати матір’ю. Дякуємо за ваші недоспані ночі, за ваші сльози, за вашу терпеливість, за вашу велику любов і за вашу молитву, бо знаємо, що поруч із нами вона є завжди», — сказав Владика Володимир.

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: