XVII з’їзд спільноти «Матері в молитві» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

11 травня, напередодні Міжнародного дня матері, у соборі Успіння Пресвятої Богородиці, що у Відпустовому місці Крилоської Чудотворної ікони Божої Матері, відбувся XVII з’їзд спільноти «Матері в молитві» ІФА УГКЦ.

Цьогорічна тема з’їзду: «Молитва мами відкриває небо, молитва мами рятує свою дитину і дає їй ключі до життя вічного», – Блаженніший Святослав.

Понад тисячу матерів мали нагоду спільно помолитися  та взяти участь у Архієрейській Святій Літургії, яку очолив Єпископ-помічник ІФА УГКЦ Владика Микола Семенишин, та послухати проповідь, виголошену Преосвященнішим, на тему вміння людини сповнювати Волю Отця Небесного. Владика освятив фану спільноти та разом з душпастирями Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відправив панахиду за померлими матерями та загиблими воїнами.

Учасниці спільноти разом із о. Романом Пташником, духівником спільноти «Матері в молитві» ІФА УГКЦ, взяли участь у молебні до Пресвятої Богородиці, помолилися вервицю до Пресвятої Богородиці, явленій у Галицькій чудотворній іконі Матері Божої в с. Крилос, пройшли стаціями Хресної дороги. Також мали  можливість послухати зворушливі та натхненні пісні у виконанні о. Володимира Кузюка, духівника спільноти «Матері в молитві» м. Галич. На завершення з’їзду матері помолилися вервицю Божого Милосердя, поділилися свідченнями про отримані ласки та отримали благословення.

Протягом дня матері мали можливість помолитися у своїх намірах до Матері Божої, прославленої у Крилоській чудотворній іконі.

Щиро дякуємо всім отцям Галицького деканату на чолі з о. Ігорем Броновським та отцям спільнот «Матері в молитві» за  духовний супровід своїх матерів!

Щиро дякуємо о. Ярославу Жолобу, пароху собору Успіння Пресвятої Богородиці с. Крилос, за теплий прийом та слова подяки всім присутнім матерям!

Щиро дякуємо спільноті «Матері в молитві» с. Крилос за допомогу в організації з’їзду!

Щиро дякуємо всім матерям, хто мав можливість помолитися разом із нами на з’їзді, дякуємо всім, хто молився в цей час дома, приватно!

🙏Хай через наші молитви народ спасається, а Бог прославляється!🙏

Поділіться цією публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні публікації

Про спільноту

Наші серця віддані дітям через молитву, нашою провідницею є Мати Божа, ми віддаємо себе волі Отця через радісне підпорядкування Йому. Провідником у наших молитвах є Святий Дух.

Ми завжди на зв'язку

Приєднуйтесь до спільноти «Матері в молитві»!

Перед Святою Літургією ми збираємось на спільну молитву в намірах всіх матерів. Ми зосереджені на спільній молитві за своїх дітей, дітей-сиріт, дітей всього світу та тих, за кого ніхто не молиться. Ми також молимося за воїнів, злагоду в сім’ях та родинах, за перемогу та мир в Україні.

У нашій спільноті ми підтримуємо одна одну через молитву та дружнє спілкування. Наші серця віддані дітям через молитву, а провідницею для нас є Мати Божа. Ми прагнемо підпорядкувати себе волі Отця та радісно служити Йому. Нашим провідником у молитвах є Святий Дух.

Якщо ви хочете знайти спільноту, де ви зможете підтримувати духовний зв’язок з іншими матерями та зміцнювати вашу молитву за дітей та світовий мир, ми раді запросити вас до нашої спільноти “Матері в молитві”. Приєднуйтесь до нас і разом ми зробимо світ кращим місцем для наших дітей.

Долучитися до спільноти:

    Або пишіть на пошту: